Ece’ye çok sert bir gönderme

Ünlü sunuculardan biri olan Ece Erken, evli bir durumda ve iki tane çocuk babası Şafak Mahmutyazıcıoğlu'yla yaşamış olduğu aşktan dolayı bir türlü gündemden düşmediğinden dolayı ilişkisini sona erdirmeye karar verdi.


523
523 points

Ünlü sunuculardan biri olan Ece Erken, evli bir durumda ve iki tane çocuk babası Şafak Mahmutyazıcıoğlu’yla yaşamış olduğu aşktan dolayı bir türlü gündemden düşmediğinden dolayı ilişkisini sona erdirmeye karar verdi. İlişkisini bitirmiş olmasına karşın Mahmutyazıoğlu’nun eşi Benan Hanım’la Ece Erken arasında yer alan sular hiç bir şekilde durulmadı.

Mahkemelik olmuş durumdaki ikili arasından Benan Mahmutyazıcıoğlu, eşi ile birlikte Ece Erken’in ayrılma kararı almasından sonra çok manidar bir paylaşım gerçekleştirdi. Instagram hesabı üzerinden çocuklarıyla beraber olduğu bir fotoğrafını paylaşmış olan Benan Hanım, ”Sakin kaldığında, yaşam senin yapmak istediğin her bir şeyi çok güzel şekilde önüne seriyor. Sonunda kılını dahi kıpırdatmadan bütün taşların yerini oturuşunu seyrediyorsun. Herkesin ve her şeyin zamanı var” ifadelerine yer veren bir paylaşımda bulundu.

Ardımızda bırakmış olduğumuz Mart ayı içerisinde Ece Erken’in Mahmutyazıcıoğlu çiftinin evine kadar gidip araçlarına zarar vermiş olduğu özel görüntüler ortaya çıkmış idi. Bu söz konusu görüntüleri Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olan Benan Mahmutyazıcıoğlu, Ece Erken ile ilgili olarak bir tedbir kararı da aldırmıştı.


Sosyal medyada paylaş

523
523 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir