Eda Ece’den dizi setlerine tepki

Çin'de yer alan Vuhan kenti içerisinde ortaya çıktıktan kısa bir zaman sonra bütün dünyaya yayılmış olan koronavirüs, 5.400 tanenin üstünde insanın yaşamını yitirmesine neden oldu.


525
525 points

Çin’de yer alan Vuhan kenti içerisinde ortaya çıktıktan kısa bir zaman sonra bütün dünyaya yayılmış olan koronavirüs, 5.400 tanenin üstünde insanın yaşamını yitirmesine neden oldu. Bütün dünyayı etkisinin altına almış olan virüs ülkemiz içerisinde de görüldükten hemen sonrasında sıkı önlemler alınmaya başladı.

Okulların tatil edilmiş olmasının yanı sıra alışveriş merkezlerinin belirli saatler içerisinde açık durumda bulunması ve virüsün etkili olduğu ülkeler için seyahatin yasaklanması benzerindeki alınmış önlemlerden sonra dizi setlerinin devam etmeyi sürdürmesi Yasak Elma adlı dizinin başrol oyuncularından Eda Ece’yi çok fazla kızdırmış oldu.

Twitter hesabı üzerinden koronavirüsle alakalı olarak binlerce önlemin içermekte olduğu bir paylaşımda bulunan güzel oyuncu, ”Bütün bunlar yaşanmaktayken setler de hala devam ediyor” şeklindeki notla yapım firmalarına göndermede bulunmuş oldu.

Ece’nin söz konusu bu paylaşımına birkaç tane set çalışanlarından da destek gelmeye başladı. Kullanıcılardan bazıları uykusuzluk ile birlikte yetersiz bir şekilde besleniyor olmanın bağışıklık sistemini güçsüz kılmış olduğu set ortamı içerisinde, virüse karşı korunmayla alakalı kuralları uygulamanın mümkün bir durumda bulunmadığını da iddia ederek oyuncuya destek olmaya başladılar.


Sosyal medyada paylaş

525
525 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir