Ellerinin titremesi büyük bir panik yarattı

Kaçış sendromu ile alakalı rahatsızlık sebebiyle uzun bir zamandan beri evinde tedavi görmeye devam eden Mehmet Ali Erbil, aylar geçtikten sonra ilk defa sokağa çıkartıp hayvanat bahçesini ziyaret etmiş oldu.


539
539 points

Kaçış sendromu ile alakalı rahatsızlık sebebiyle uzun bir zamandan beri evinde tedavi görmeye devam eden Mehmet Ali Erbil, aylar geçtikten sonra ilk defa sokağa çıkartıp hayvanat bahçesini ziyaret etmiş oldu. Komedyenin bazı zamanlarda titremekte olan eli de sevenlerini korkutmuş durumda.

Evinin banyo kısmında düşerek hastaneye kaldırılmasının ardından kaçış sendromu ismine sahip rahatsızlığı nüksetmiş olan Mehmet Ali Erbil, 235 günlük bir zaman boyunca yoğun bakım içerisinde tedavi gördü. Şu zamanlarda da tedavisine evinde devam edilmekte olan Mehmet Ali Erbil, aylar geçtikten sonra evinden dışarıya çıkmış oldu. Uzun bir zaman geçtikten sonra ilk defa objektiflere yakalanan Mehmet Ali Erbil hayvanat bahçesine özel bir ziyaret gerçekleştirdi.

Koronavirüsle alakalı salgından dolayı uzun bir zamandan beri evinden çıkmamış olan Erbil, Çekmeköy Park Of İstanbul’a özel bir ziyaret gerçekleştirdi. Mehmet Ali Erbil, hayvanat bahçesi içerisinde yer alan yavru ayı Diva’yı elleri ile besleyip süt içirmiş oldu. Ünlü durumda bulunan komedyenin tekerli sandalyeli bulunduğu söz konusu ziyaret içerisinde, bazı zamanlarda elinin titremesi de dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmış değil.


Sosyal medyada paylaş

539
539 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir