Emrah 6 senelik eşinden boşanma kararı aldı

Ünlü ve başarılı şarkıcılardan biri olan Emrah, altı sene önce evlenmiş olduğu iki tane çocuğunun annesi Sibel Erdoğan'dan boşanma kararı aldı


540
540 points

Ünlü ve başarılı şarkıcılardan biri olan Emrah, altı sene önce evlenmiş olduğu iki tane çocuğunun annesi Sibel Erdoğan’dan boşanma kararı aldı. Dosya için gizlilik kararı aldırmış olan ünlü şarkıcı, eşinden hiçbir istekte de bulunmadı.

Uzun bir zamandan beri ortalarda gözükmemekte olan Emrah Erdoğan, altı senelik eşi Sibel Erdoğan’a boşanma davası açmış durumda. Bodrum Aile Mahkemesi’ne başvuruda bulunan ünlü durumdaki şarkıcı dosyaya gizlilik kararı da aldırmış durumda.

Emrah Erdoğan, 2014 senesinin Haziran ayı içerisinde evlenmiş olduğu Sibel Erdoğan’dan boşanma konusunda bir karar aldı. Dosya için bir gizlilik kararı da aldırmış olan şarkıcının eşinden hiçbir istekte bulunmadığı bilgisine ulaşıldı.

Emrah ve Sibel Erdoğan arasında yer alan ilk kriz ardımızda bırakmış olduğumuz ocak ayı içerisinde yaşanmıştı. Şiddetli bir şekilde geçimsizlikten dolayı boşanacakları iddia edilmekte olan ünlü çift, o zamanlarda çıkmış olan haberleri de kesin bir dille yalanlamıştı. Emrah ve Sibel Erdoğan çiftinin Elyesa isminde bir tane oğlu ve Eleysa isminde bir tane kızları bulunuyor.


Sosyal medyada paylaş

540
540 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir