Emre Altuğ’un gizli aşkı ortaya çıkmış bir durumda

Ardımızda bırakmış olduğumuz haftalar içerisinde ismi eski mankenlerden Burcu Çağrı'yla aşk dedikodularına karışmış olan Emre Altuğ'un, oyuncu ve aynı zamanda sunuculardan Nazlı Eker'le aşk yaşamakta olduğu da ortaya çıkmış oldu.


550
550 points

Ardımızda bırakmış olduğumuz haftalar içerisinde ismi eski mankenlerden Burcu Çağrı’yla aşk dedikodularına karışmış olan Emre Altuğ’un, oyuncu ve aynı zamanda sunuculardan Nazlı Eker’le aşk yaşamakta olduğu da ortaya çıkmış oldu.

Şarkıcı ve aynı zamanda oyuncu olarak tanınan Emre Altuğ, ardımızda bırakmış olduğumuz haftalar içerisinde eski mankenlerden Burcu Çağrı’yla dört seneden beri aşk yaşamakta olduğu iddialarıyla magazin gündemine adeta bomba gibi düşmüş idi. Çağrı, Instagram üzerinden yapmış olduğu, ‘Günler geçtikçe çoğaldı bizim bağımız, dört yılda.. Seni çok seviyorum’ şeklindeki notla yapmış olduğu paylaşımı ile birlikte aşk dedikodularının fitili ateşlemiş fakat Altuğ, Çağrı’nın bu paylaşımının ardından aşk iddialarını kabul etmeyerek, ‘Benim o kişi ile hiçbir şekilde ilgim yok. Çıkmış olan haberler de doğru değil’ ifadelerine yer vermişti.

Bu söz konusu olayların üstünden ünlü şarkıcılardan Emre Altuğ’un, aşk yaşamıyla alakalı çok şaşırtıcı bir gelişme yaşanmış oldu. Magazin kulisleri içerisinde dolaşmakta olan iddiaya bakılırsa Emre Altuğ’un oyuncu ve aynı zamanda sunuculardan Nazlı Eker’le aşk yaşamakta olduğu ortaya çıkmış oldu. Elde edilmiş olan bilgiye bakılırsa müzik dünyasına adım atma amacıyla da stüdyoya girmiş olan Eker’e en büyük desteklerden birini Emre Altuğ’un vermiş olduğu bilgisine ulaşıldı.


Sosyal medyada paylaş

550
550 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir