Eser Yenenler’den iyi haber gelmiş durumda

Berfu Yenenler, sosyal medya hesabı üzerinden koronavirüse yakalandığı açıklanan eşi Eser Yenenler'in sağlık durumuyla ilgili olarak bilgiler aktardı.


536
536 points

Berfu Yenenler, sosyal medya hesabı üzerinden koronavirüse yakalandığı açıklanan eşi Eser Yenenler’in sağlık durumuyla ilgili olarak bilgiler aktardı. Hamile durumda bulunan ve bir yaşına girmiş olan çocuğuyla birlikte annesinde kalmaya başlayan Berfu Yenenler, ‘Eser çok iyi ve hiçbir hastalık belirtisi bulunmuyor’ ifadelerine yer verdi.

Koronavirüse yakalanmış olan ünlü oyunculardan Eser Yenenler’in sağlık durumuyla alakalı Berfu Yenenler açıklamada bulundu. Eşinin sağlığıyla alakalı durumun iyi olduğunu ifade etmiş olan Berfu Yenenler, ‘Çok ufak bir durum güncellemesi yapacağım, soran herkesle ilgili? Eser çok daha iyi canım kocam! O evde biz halen ondan ayrı durumdayız 10 gün oldu zannediyorum ki ancak biz iyiyiz hiçbir şekilde hastalık belirtisi ve bir problemimiz yok. Yalnızca düzenimiz değişmiş oldu ve ekstra yorulduk. Birazda olsa zorlanıyoruz ve elbette ki babamızı özledik? Gün saymaya başladık kavuşmayı beklemekteyiz’ şeklindeki mesajını paylaşmış oldu.

Twitter hesabı üzerinden bir açıklamada bulunmuş olan Eser Yenenler, şu ifadelere yer vermişti: ‘Fazlasıyla dikkat ediyor olmama karşın Kovid-19 testim pozitif çıkmış durumda ancak çok şükür ki hafif semptomlarla geçirmekteyim. Kuzey ile birlikte Berfu negatif, İzmit ilçesinde ailesinin yanında. Ben ise kendimi izole ederek gerekenleri yapmaktayım. Daha ağır geçirmekte olanlara da acil şifalar dilemekteyim. İyi dileklerinizden dolayı da teşekkür ediyorum.’


Sosyal medyada paylaş

536
536 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir