Eşini yitirdiğinden beri ilk defa çocuklarıyla objektiflere takıldı

Yaklaşık olarak iki hafta öncesinde eşi Serdar Oral'ın yaşamını yitirmesiyle yıkılmış olan ünlü oyunculardan Özgü Namal, acı olayın sonrasında ilk defa Kavacık semtinde iki çocuğuyla objektiflere takıldı.


566
566 points

Yaklaşık olarak iki hafta öncesinde eşi Serdar Oral’ın yaşamını yitirmesiyle yıkılmış olan ünlü oyunculardan Özgü Namal, acı olayın sonrasında ilk defa Kavacık semtinde iki çocuğuyla objektiflere takıldı. ünlü oyuncunun saçının ön kısmında yer alan beyazlar de çok fazla dikkat çekmiş oldu.

Ünlü oyunculardan biri olan Özgü Namal’ın uzun senelerdir beraber olduğu ve iki tane çocuğunun babası olarak tanınan Serdar Oral, geçirmiş olduğu bir kalp krizi sonrasında on gün önce yaşamını yitirmişti. Bir tanesi 5 diğeri de 3 yaşında olan iki tane çocuğunu yalnız bırakma konusunda isteği olmayan Namal ise, eşinin cenaze törenine katılım gerçekleştiremedi.

Oral’ın ani bir şekilde yaşamını yitirmesiyle zor günler yaşamaya başlayan Özgü Namal, geçmiş olduğumuz gün Beykoz ilçesinde Milliyet’in objektifine takılmış oldu. Oyuncunun hemen yanında çocukları Nefes Oral ile birlikte Elem Su Oral ve bir de bakıcıları yer alıyordu. Karşısında muhabirleri gördüğünde çok fazla şaşırmış olan oyuncu, yanında oğluyla beraber kızı olmasından dolayı soru sorulmaması amacıyla el işaretleri yaptı. Namal ayrıca, ‘Nasılsınız?’ şeklinde sorulan soruya, ‘Hayırdır?’ yanıtını vererek, tepki göstermesinin ardından arabasının direksiyonuna geçerek hızlıca uzaklaşmış oldu. Zor günler geçirmekte olan Namal’ın saçında yer alan beyazlar da dikkatlerden kaçmış değil.

Kariyerinin zirve noktasındayken ani bir karar alarak Köyceğiz’e yerleşmiş olan oyunculardan Özgü Namal, ardımızda bırakmış olduğumuz yaz başında çocuklarının eğitimi amacıyla İstanbul iline dönmüştü. Gözlerden çok uzak bir yaşam süren Namal, 53 yaşında bulunan hayat arkadaşı Ahmet Serdar Oral’ın ani bir şekilde yaşamını yitirmesiyle de yıkıldı. Banyodan çıktığı esnada kocasının cansız bedenini bulmuş olan Namal, yaşamının en büyük şokunu yaşamış oldu. Bir tanesi 5 ötekisi 3 yaşında bulunan iki tane çocuğu olan ünlü durumdaki oyuncu, evlatlarına ise babalarının yaşamını yitirmiş olduğu haberini veremedi.


Sosyal medyada paylaş

566
566 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir