Eski dostlar bir arada

Sağlık problemlerinden dolayı çok uzun bir zamandan beri ekranlarda gözükmemekte olan Mehmet Ali Erbil, söz konusu bu hasreti de İbo Show programında bitirmiş oldu.


515
515 points

Sağlık problemlerinden dolayı çok uzun bir zamandan beri ekranlarda gözükmemekte olan Mehmet Ali Erbil, söz konusu bu hasreti de İbo Show programında bitirmiş oldu. İbrahim Tatlıses’le özel bir röportaj yapmış olan ünlü şovmen, gözyaşlarına hiç bir şekilde hakim olamadı ve izleyen herkesi de çok duygulandırdı.

Star TV ekranları üzerinde izleyiciyle buluşmaya devam eden İbo Show adlı programın son bölümüne, Mehmet Ali Erbil damgasını vurmuş oldu. İbrahim Tatlıses’le özel bir röportaj yapmış olan ünlü şovmen, gözyaşlarını hiç bir şekilde tutamadı ve de duygusal anlar yaşatmış oldu.

İbo Show adlı programın ardımızda bırakmış olduğumuz akşam ekranlara gelen bölümü içerisinde Ebru Yaşar’ın yanı sıra Selçuk Balcı ile birlikte Resul Dindar ve de Çetin Altay stüdyo konuğu olmuş durumdayken, sağlık problemlerinden dolayı çok uzun bir zamandan beri ekranlarda yer almamakta olan Mehmet Ali Erbil ise özel yapılan röportajıyla konuk oldu. Eski dostu İbrahim Tatlıses’le çok uzun bir zamanlık hasrete son vermiş olan Mehmet Ali Erbil, açıklamaları ile birlikte izleyen herkesi de çok duygulandırdı. Eski günler ile birlikte dostların yad edilmiş olduğu söz konusu ikilinin sohbeti esnasında, gözyaşları da adeta sel oldu.


Sosyal medyada paylaş

515
515 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir