Esra Balamir koronavirüsü yenmiş durumda

Nisan ayının ilk dönemlerinde koronavirüse yakalanmış olan ünlü sunuculardan Esra Balamir'in son yapmış olduğu koronavirüs testi negatif çıkmış durumda.


536
536 points

Nisan ayının ilk dönemlerinde koronavirüse yakalanmış olan ünlü sunuculardan Esra Balamir’in son yapmış olduğu koronavirüs testi negatif çıkmış durumda. Müjdeli durumda bulunan haberi Instagram hesabı üzerinden paylaşmış bulunan Balamir, kendine dua etmiş olan sevenlerine de teşekkürlerini iletti.

Ünlü sunuculardan biri olan Esra Balamir, ardımızda bırakmış olduğumuz haftalar içerisinde sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu bir paylaşımda arkadaşından kendine virüs bulaşmış olduğunu ifade ederek herkesi çok fazla korkuttu. O günden bu yana evinde tedavi görmeye devam eden sunucunun son yapılmış olan testi de negatif çıkmış durumda.

Hastalığı süresince yaşamış olduklarını çok sık bir şekilde sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşmış olan Balamir, bugün yapmış olduğu bir paylaşım esnasında üçüncü defa yapılmış olan koronavirüs testinin negatif çıkmış bulunduğunu söyledi. Balamir, paylaşımı içerisinde ”Çok şükürki nihayet negatif çıktı sonuç. Bu süreç içerisinde bana dua edip merak eden herkesten de Allah razı olsun” ifadelerine yer verdi.

Koronavirüse yakalanmasının ardından bir canlı yayına telefon aracılığıyla bağlanıp yaşamış olduklarını da anlatmış olan Balamir, şu ifadelere yer vermişti: ”Aslına bakılırsa kendimi grip sanmıştım, gripte gördüğümüz o bulgular vardı. İki, üç gün o şekilde dolaştım arkadaşımın daha da fazla ateşi çıkmaya başladı bana göre. İlaçlarımız gelmişti. Ateşim çıkmaya başladı ama hiç bir şekilde öksürmedim. Yalnızca ateşim ile birlikte burun tıkanıklığı bulunuyordu arada bir de baş ağrısı.”


Sosyal medyada paylaş

536
536 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir