Esra Balamir’in testi pozitif çıktı

Demet Akalın'la mevcut durumdaki dostluğundan dolayı çok sık bir şekilde gündeme gelmekte bulunan Esra Balamir'in bir arkadaşının koronavirüs ile alakalı testi pozitif çıkmış durumda.


531
531 points

Demet Akalın’la mevcut durumdaki dostluğundan dolayı çok sık bir şekilde gündeme gelmekte bulunan Esra Balamir’in bir arkadaşının koronavirüs ile alakalı testi pozitif çıkmış durumda. Kendisine de hemen sonrasında test yapılmış olduğu ifade edilen Balamir; ”Zannediyorum ki benim de testim pozitif, ev içerisinde karantinada kalmam ifade edildi” şeklinde konuştu.

Çin üzerinden tüm dünyaya yayılmış olan ve 40.000 taneden çok insanın canına mal olmuş bulunan koronavirüs ile alakalı salgın Türkiye’ye de bulaşmış durumda. Yapmış olduğu yorumların yanı sıra çok sempatik hallerinden dolayı da tanınırlık elde eden sunuculardan Esra Balamir’e de koronavirüs konusunda test yapıldı. Evine yollanmış olan Balamir, test sonuçlarını beklemeye başladı.

Türkiye içerisinde çok kısa zamanda hızla yayılmış olan virüse Esra Balamir’in arkadaşı da yakalanmış durumda. Kendisine de test yapıldığı açıklanan sunucu, yaşamış olduklarını da şu ifadelerle anlatmış oldu; ”Arkadaşım için Covid-19 ile ilgili bir testi yapıldı. Maalesef ki arkadaşım bu testi pozitif çıkmış durumda. Bana da hemen sonrasında test yaptılar. Zannediyorum ki benim de test sonucum pozitif. Evde karantina altına kalmam ifade edildi. Sağlıkçılar çok alakalı ve titizlikle çalışıyorlar. Sonucumu beklemeye başladım.”

Ünlü şarkıcılardan biri olan Demet Akalın ile yakınlığı sebebiyle isminden söz ettirmekte olan Esra Balamir, uzun bir zaman boyunca da şarkıcının evinde yaşamını sürdürdü. Virüsün Türkiye’ye sıçramış olmasının sonrasında da Balamir kendi evine dönmüş oldu.


Sosyal medyada paylaş

531
531 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir