Esra Erol sessizliğini bozmuş durumda

ATV ekranları üzerinde yayınlanmaya devam eden program esnasında bir tane konuğunun koronavirüse yakalanmış olduğunu öğrenen daha sonrasında ise bir konuğu canlı yayın esnasında küfür etmiş olan Esra Erol, telefonla bağlantısı yaptığı programda arka arkaya başına gelmiş olan talihsizliklerle ilgili olarak ''Bu söz konusu olayların şokunu yaşamaktayım'' ifadelerine yer verdi.


532
532 points

ATV ekranları üzerinde yayınlanmaya devam eden program esnasında bir tane konuğunun koronavirüse yakalanmış olduğunu öğrenen daha sonrasında ise bir konuğu canlı yayın esnasında küfür etmiş olan Esra Erol, telefonla bağlantısı yaptığı programda arka arkaya başına gelmiş olan talihsizliklerle ilgili olarak ”Bu söz konusu olayların şokunu yaşamaktayım” ifadelerine yer verdi.

Ünlü sunuculardan biri olan Esra Erol, uzun senelerdir ATV ekranları üzerinde program yapmakta. Koronavirüs ile alakalı salgına karşı gereken önlemleri alıp çekimleri sürdüren Erol’un programına katılım gerçekleştiren bir tane kadın, koronavirüse yakalanmış olduğunu ifade etti. Canlı yayın esnasında şoke olmuş Esra Erol, bir tane de erkek konuğunun yayından çıktığı esnada küfür etmiş olmasıyla gündeme gelmiş durumda.

Ardımızda bırakmış olduğumuz gün paylaşılan bölümde kamera açısından çıkmış olan bir erkek konuk, programdan ayrıldığı esnada bir küfür etti. Canlı yayına yansımış olan küfrü duymamış olduğunu ve programdan sonra bir tanıdığından mesaj gelmiş olduğunu ve bunun sonrasında da deşifreci arkadaşlara dinlettirmiş olduğunu ifade etti.

Haziran ayının üçüncü haftası içerisinde sezon finali yapacak olduklarını ifade eden Erol, aynı kanal içerisinde program gerçekleştiren Müge Anlı’nın canlı yayınlara tam olarak ne zaman başlayacak olduğunu da bilmediğini ifade etti.


Sosyal medyada paylaş

532
532 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir