Estetiksiz hali ile mest etti

Söylemezsem Olmaz adlı fenomen programın sunucusu olarak tanınan Bircan Bali, son yapmış olduğu paylaşımıyla beraber ağızları açık bırakmış oldu.


522
522 points

Söylemezsem Olmaz adlı fenomen programın sunucusu olarak tanınan Bircan Bali, son yapmış olduğu paylaşımıyla beraber ağızları açık bırakmış oldu. Geçmiş senelere ait estetiksiz bir durumdaki fotoğrafını paylaşmış olan Bircan Bali’nin değişimi ise sosyal medya üzerinde adeta gündem olmuş durumda.

Söylemezsem Olmaz isimli program içerisinde yapmış olduğu yorumlar ile birlikte çok sık bir şekilde isminden söz ettirmekte olan Bircan Bali, sosyal medya platformlarını da çok aktif olarak kullanmakta. Instagram adlı sosyal medya platformu üzerinde hatırı sayılır bir takipçiye sahip durumda bulunan Bircan Bali, estetiksiz bir halini de kendisini takip edenlerle paylaştı.

Bircan Bali’nin söz konusu bu paylaşımı kısa zaman içinde binlerce sayıda beğeni almış durumdayken yorum yağmuruna da tutulmuş oldu. Sosyal medya üzerinde yer alan kullanıcılar ise ”Her zaman bebek gibiymişsin” yorumun yanı sıra ”Bence tekrar karamel olsun fazlasıyla da yakışmış siyah çok sert bir ifade veriyor” yorumu ile beraber ”En harika değişim anne olman. Gerisi çokta önemli olmuyor yaşamda” benzerinde yorumlarda bulunmuş oldu.


Sosyal medyada paylaş

522
522 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir