Evinin bahçesinde duş aldı

Sosyetik güzellerden biri olan Kylie Jenner, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu bir paylaşımla beraber hayranlarının gözlerini kamaştırmış oldu.


522
522 points

Sosyetik güzellerden biri olan Kylie Jenner, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu bir paylaşımla beraber hayranlarının gözlerini kamaştırmış oldu. Evinin bahçe kısmında duş almış olan Jenner, söz konusu bu fotoğrafları da Instagram platformu üzerinde takipçilerinin beğenisine sunmuş oldu.

Amerika Birleşik Devletleri asıllı TV yıldızlarından biri olan Kylie Jenner, Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu bir paylaşım esnasında hayranlarının beğenisini tekrardan toplamış oldu. Sıcak devam eden havalarda bunalmış olan 24 yaşında bulunan Jenner, evinin havuzuna girerek biraz serinledikten hemen sonra, bahçe içerisinde de duş aldı. Pembe renkli bikinisi ile poz vermiş olan Kylie Jenner, yapmış olduğu paylaşımlarda da takipçilerinden fazlasıyla çok ilgi görmüş oldu. Lüks harcamalarından dolayı çok sık bir şekilde magazin gündemine düşmeye devam eden Jenner, geçmiş olduğumuz günler içerisinde 24. yaşını yeni taşınmış olduğu evinde arka arkaya düzenlemiş olduğu özel partilerle kutlamış idi.

Kendi ismini taşımakta bulunan bir kozmetik markasından dolayı ailesinin en varlıklı isimlerinden biri gelmiş olan gelen 24 yaşındaki Jenner, ünlü şarkıcılardan biri olan Cardi B’nin çekmiş olduğu son video klibinde de rol almıştı.


Sosyal medyada paylaş

522
522 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir