Evinin teras kısmındaki pozları çok fazla dikkat çekti ve beğenildi

Koronavirüs ile alakalı süreçte sosyal medya hesabı üzerinden yapmaya devam ettiği paylaşımlarla isminden çok sık bir şekilde söz ettirmeyi başaran Yasemin Özilhan, bu defa da evinin teras kısmında objektife poz vermiş oldu.


566
566 points

Koronavirüs ile alakalı süreçte sosyal medya hesabı üzerinden yapmaya devam ettiği paylaşımlarla isminden çok sık bir şekilde söz ettirmeyi başaran Yasemin Özilhan, bu defa da evinin teras kısmında objektife poz vermiş oldu. Özilhan o söz konusu anları da Instagram hesabının hikayeler kısmından takipçileri ile paylaşmış oldu.

Koronavirüs ile alakalı salgından dolayı günlerini evinde geçirmeye devam eden güzel oyunculardan Yasemin Özilhan, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar ile birlikte de dikkat çekmekte. Yasemin Özilhan’ın ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde paylaşmış olduğu bir karede sırt kemiği kendisini takip edenlerin dikkatini çekmiş ve ”Bu tam olarak hangi seviyedeki zayıflıktan sonra olmakta?” şeklinde yorumlar yazılmıştı.

Yasemin Özilhan, bu defa da evinin teras kısmında objektife poz vermiş oldu. Özilhan bu söz konusu anları Instagram hesabının hikayeler kısmından takipçileri ile paylaşmış oldu. Özilhan daha sonrasında, kızının kendisine sarılmış olduğu farklı bir fotoğrafı da paylaşmış oldu.


Sosyal medyada paylaş

566
566 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir