Evlilikleri tek celsede sona erdi

Ünlü durumdaki sunuculardan Ebru Akel'in Ethem Sancak'ın oğlu olarak tanınan Özer Sancak'le devam eden sekiz senelik evliliği tek celsede sona erdi.


526
526 points

Ünlü durumdaki sunuculardan Ebru Akel’in Ethem Sancak’ın oğlu olarak tanınan Özer Sancak’le devam eden sekiz senelik evliliği tek celsede sona erdi. Son zamanlar içerisinde ünlü  durumdaki çiftin evlilikleri üzerinde kara bulutlar dolaşmaktaydı.

Ebru Akel ile birlikte Özer Sancak çifti anlaşmalı bir şekilde tek celsede boşanmış oldu. Çiftin evliliklerinden dünyaya gelen çocukları Eren Sancak’ın velayeti  ise Ebru Akel’e verilmiş bir durumda. Ailenin büyükleri evlilikle ilgili olarak fazlasıyla mücadele vermiş olsa da, pandemi dönemi içerisinde yaşanmış olan çok derin görüş ayrılıkları  da söz konusu bu evliliğin sonunu getirmiş oldu.

2012 senesi içerisinde çok görkemli bir düğün ile nikah masasına oturmuş olan Ebru Akel ve iş adamlarından Özer Sancak 2012 senesinde oğulları Eren’i kucaklarına almış idi. Karantinayla alakalı süreci evde geçirmiş olan çiftin evliliklerinde kara bulutlar dolaşmaktaydı. Bundan tam altı ay öncesinde ayrılığın eşiğinden dönmüş olan ünlü çiftin kavgalarının karantina dönemi içerisinde daha da artmış olduğu iddia edilmişti.


Sosyal medyada paylaş

526
526 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir