Ezo Sunal ile Ali Sunal koronavirüse yakalanmış durumda

Bütün dünyayı etkisinin altına almış olan koronavirüs salgını esnasında artışlar sürüyor.


551
551 points

Bütün dünyayı etkisinin altına almış olan koronavirüs salgını esnasında artışlar sürüyor. Pek çok sayıda ünlü ismin virüse yakalanmış olmasının sonrasında yaklaşık olarak 10 gün öncesinde ilk bebeğini kucağına almış olmanın mutluluğunu yaşamakta bulunan Ezo Sunal ile abisi Ali Sunal da covid-19’a yakalanmış durumda.

Posta gazetesinde yer almış olan habere bakılırsa, yaklaşık olarak on gün öncesinde bebeğini dünyaya getirmiş olan Ezo Sunal’ın hemen sonrasında abisi Ali Sunal da covid-19’a yakalanmış durumda. Şu zamanlarda ikinci defa baba olma konusunda hazırlıklar yapan Ali Sunal’ın kayınvalidesi olan Şehnaz Kurbanzade ile birlike kayınpederi Bülent Kurbanzade denin de virüs kaptıkları açıklanmış durumda. Ünlü isimlerden ise konuyla alakalı olarak herhangi bir açıklama gelmiş değil.

Ezo Sunal, yaklaşık olarak on gün öncesinde yapmış olduğu doğumda da kızı Neva’yı fazlasıyla sağlıklı bir biçimde kucağına almıştı. İlk defa dayı olmanın heyecanını yaşamakta bulunan Ali Sunal da yeğeniyle ilgili olarak hazırlanmış olan kapı süsünü paylaşım ‘Ailemizin arasına hoş geldin canım Nova güzelim Nova’ şeklindeki ifadelere yer vermişti.


Sosyal medyada paylaş

551
551 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir