Fahriye Evcen’in kararı hayranlarını üzdü

Yakın bir zaman içerisinde dizilere dönmesi konusunda beklenti bulunan Fahriye Evcen kararını değiştirmiş bir durumda.


539
539 points

Yakın bir zaman içerisinde dizilere dönmesi konusunda beklenti bulunan Fahriye Evcen kararını değiştirmiş bir durumda. Güzel ve başarılı oyuncu, hem koronavirüsle alakalı salgından dolayı hem ise oğlu Karan’ı bakıcıya emanet etmeyi hiç bir şekilde istemediğinden dolayı bir müddet daha dizi tekliflerine sıcak bakmamakta olduğunu belirtti.

Bir müddettir ekranlardan uzak kalmış olan güzel oyunculardan Fahriye Evcen’den hayranlarını çok fazla üzecek bir haber gelmiş durumda. Oğlu olan Karan’ı  herhangi bir bakıcıya emanet etme konusunda isteği bulunmayan Evcen, sadece içine sinecek bir proje olur ise ve kendi şartları kabul edilecek olursa değerlendireceğini ifade etmişti.

Fahriye Evcen, aynı zamanda oğlu Karan’a kendisi bakmayı talep ettiğinden dolayı bir müddettir herhangi bir dizi ya da filmde yer almamış idi. Yakın zaman içerisinde dizilere dönmesi konusunda beklentiler bulunan oyuncu, kararını değiştirmiş durumda. Ünlü ve başarılı oyunculardan Fahriye Evcen, bir müddet daha ekranlardan uzak kalmış olacak

Evcen koronavirüs salgınının yanı sıra bu süreç içerisinde Karan’ı  herhangi bir bakıcıya emanet etmeyi istememesinden dolayı bir müddet daha dizi tekliflerine sıcak bakmamakta olduğunu ifade etmiş durumda. Evcen sadece içine fazlasıyla sinen bir proje olur ve kendi talep etmiş olduğu şartları kabul edilirse değerlendirmiş olacak.


Sosyal medyada paylaş

539
539 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir