Fahriye Evden’den müjdeli haber gelmiş durumda

Uzun bir zamanın ardından eşi Burak Özçivit'le baş başa dışarıya çıkmış olan Fahriye Evcen, setlere geri dönme konusunda isteği olduğunun müjdesini de vermiş oldu.


541
541 points

Uzun bir zamanın ardından eşi Burak Özçivit’le baş başa dışarıya çıkmış olan Fahriye Evcen, setlere geri dönme konusunda isteği olduğunun müjdesini de vermiş oldu. Koronavirüs ile alakalı aşıdan da söz etmiş olan çift, ‘Türklerin başarılarına güvenmekteyiz’ ifadelerine yer vererek yurtdışından getirilecek aşılara mesafeli durumda bulunduklarını da açıkça ifade etmiş oldu.

Karan ismine sahip bir tane oğulları bulunan Burak Özçivit ile birlikte Fahriye Evcen çifti, ardımızda bırakmış olduğumuz gün Nişantaşı semtinde mağazaları dolaşırken objektiflere yakalandı. Yeni seneyi evleri içerisinde kutlamış olan ve pandemiyle alakalı süreçte olabildiği kadar dışarı çıkmama konusuna özen göstermiş olan ünlü ikili, mağazaları gezerek alışveriş yapmış oldu.

Karan’ı kucağına almasının ardından setlerden de uzak kalmış olan başarılı oyuncu, oğluna nazar değmesi konusunda korku yaşayıp yaşamamış oldukları sorusuyla alakalı olarak ‘Hiç o şekilde korkumuz falan bulunmuyor, öte yandan öyle çıkabilecek bir ortamda asla yok. Onu koruma amacıyla çok çıkaramıyoruz’ ifadelerine yer verdi.

Salgın ile alakalı süreçte kendilerini ile birlikte oğullarını koruma amacıyla evlerinde izole olmuş bulunan ve gerekmedikçe dışarı hiç bir şekilde çıkmayan ünlü çift, koronavirüs aşısıyla ilgili de yabancı aşılara mesafeli olduklarını dile getirdi.


Sosyal medyada paylaş

541
541 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir