Fırat Altunmeşe Mucize Doktor’dan ayrıldı

Genç oyunculardan biri olan Fırat Altunmeşe, ekranların en çok sevilen dizilerinden Mucize Doktor adlı yapımdan ayrılma kararı almış durumda.


538
538 points

Genç oyunculardan biri olan Fırat Altunmeşe, ekranların en çok sevilen dizilerinden Mucize Doktor adlı yapımdan ayrılma kararı almış durumda. Altunmeşe’nin Covid-19 virüsünden dolayı panik atak yaşamakta olduğu ve bundan dolayı da diziye veda etmiş olduğu bilgisine ulaşıldı.

FOX TV ekranları üzerinde perşembe günlerinde izleyiciyle buluşmaya devam eden Mucize Doktor, hayranlarının karşısına bu defa bir veda haberiyle daha gelmiş oldu.

MF Yapım imzasına sahip olan herkesin sevdiği dizi içerisinde, Demir adlı karaktere can vermekte bulunan İzzet Altunmeşe’nin oğlu Fırat Altunmeşe, ayrılık konusunda karar almış oldu. Koronavirüs ile alakalı vakaların artış göstermesinden dolayı panik atak yaşamaya başlamış olan Altunmeşe’nin bundan dolayı da diziye veda edecek olduğu bilgisine ulaşıldı. Diğer taraftan oyuncunun farklı bir yapım firmasıyla da anlaşma yapmış olduğu bilgisine ulaşıldı.

1990 senesi içerisinde İstanbul ilinde dünyaya gözlerini açan Fırat Altunmeşe, ilk oyunculukla alakalı deneyimini 2013 senesinde yönetmen koltuğunda Feride Kaytan’ın yer aldığı ‘Vicdan’ adlı diziyle yaşamıştı. Kaçak Gelinler adlı dizinin yanı sıra Maral adlı dizi ve Kehribar adlı diziyle de tanınırlık elde etmiş olan ünlü oyuncu, oyunculukla alakalı kariyerinin haricinde müzik kariyerini de başarılı bir biçimde devam ettirmektedir.


Sosyal medyada paylaş

538
538 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir