Fiziğiyle herkesi kendisine hayran bıraktı

Rol almış olduğu her bir proje içerisinde başarısının yanında tarzından dolayı da isminden söz ettirmeyi başaran Nebahat Çehre, 52 paçadan oluşan bir tane kapsül koleksiyon hazırlamış oldu.


538
538 points

Rol almış olduğu her bir proje içerisinde başarısının yanında tarzından dolayı da isminden söz ettirmeyi başaran Nebahat Çehre, 52 paçadan oluşan bir tane kapsül koleksiyon hazırlamış oldu. Kendi hazırlamış olduğu tasarımlarını giyip mankenlik de yapmış olan ünlü oyuncu, güzelliğinin yanı sıra fiziğinden dolayı da genç kızlara adeta taş çıkartmış durumda.

Türk sineması içerisindeki en şık giyinen oyuncular arasındaki Nebahat Çehre, kendi kıyafetlerini tasarlamış durumda. Çehre, karantina dönemi içerisinde dünya çapında üne sahip modacılardan Rufat İsmayi ile birlikte tam tamına 52 parçadan oluşan bir kapsül koleksiyon hazırlamış durumda. 76 yaşında bulunan usta oyuncu ardımızda bırakmış olduğumuz hafta Beykoz Kundura Fabrikası içerisinde tasarımlarını giydi ve özel bir şekilde modellik yapmış oldu.

Tam tamına 12 saat süresince fotoğraf sanatçılarından biri olan Emrah Esen’e poz vermiş olan Çehre, fazlasıyla heyecanlı bir gün geçirmiş olduğunu ifade ederek çekim süresince on tane kıyafeti giyip çıkardığını ancak hiç bir şekilde yorulmadığını ifade etti. Koleksiyonuna yanı zamanda yaşı olmayan sürekli olarak şık ve güzel görünmek isteyen kadınlar için olduğuna değinirken daha tasarımlar çıkmadan öncesinde ön siparişlerin gelmeye başladından dolayı çok mutlu olduğunu da ifade etti.


Sosyal medyada paylaş

538
538 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir