Frikiği ile sosyal medyayı salladı

Yaz mevsimine oldukça fit girme konusunda isteği bulunan ünlü şarkıcılardan Songül Karlı, daha şimdiden spor yapmaya başlamış durumda.


530
530 points

Yaz mevsimine oldukça fit girme konusunda isteği bulunan ünlü şarkıcılardan Songül Karlı, daha şimdiden spor yapmaya başlamış durumda. Sosyal medya hesabı üzerinden spor yapmakta olduğu anları kendisini takip edenlerle paylaşmış olan Songül Karlı’nın sütyensiz pozunda yer alan göğüs ucu detayı ise dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmadı.

Ünlü türkücülerden biri olan Songül Karlı sosyal medya platformunu çok sık bir şekilde kullanmakta olan ünlülerin ilk sırasında geliyor. Bazı dönemlerde yapmış olduğu paylaşımlar ile takipçilerinin dikkatini çekmeyi başaran Karlı, son paylaşmış olduğu hikayesi ile tekrardan çok konuşulmuş olacak.

Yaz dönemine oldukça fit girme amacıyla daha şimdiden çalışmalara başlamış durumda bulunan ünlü şarkıcı, spora bol bir miktarda zaman ayırmakta. Spor yapmış olduğu özel anları da sosyal medya hesaplarından Instagram üstünden kendisini takip edenlerle paylaşmayı ihmal etmemekte olan Karlı, takipçilerinin beğenisini kazanmış oldu. Sütyensiz bir şekilde spor yapmakta bulunan Karlı’nın giymiş olduğu spor tişörtünden göğüs uçlarının belli durumda bulunması da dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmadı.


Sosyal medyada paylaş

530
530 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir