Gamze Özçelik eski eşinin çocuğunu görmesini engelledi

Seneler boyunca oyunculuk ile modellik yaptıktan hemen sonrasında kendisini yardıma muhtaç durumda bulunan insanlara adamış olan Gamze Özçelik, boşanmış olduğu eşi Uğur Pektaş'ın çocukları Murathan'ı görmesini engellemiş durumda.


553
553 points

Seneler boyunca oyunculuk ile modellik yaptıktan hemen sonrasında kendisini yardıma muhtaç durumda bulunan insanlara adamış olan Gamze Özçelik, boşanmış olduğu eşi Uğur Pektaş’ın çocukları Murathan’ı görmesini engellemiş durumda. Mahkeme kararıyla bu şekilde bir hamlede bulunmuş olan Özçelik’in bunu tam olarak ne maksatla yapmış olduğu da halen bilinmemekte. Milliyet’te çıkmış olan habere bakılırsa: Özçelik, boşanmış olduğu eşi Uğur Pektaş’ın oğlu Murathan’la görüşmesini yasaklayabilmek amacıyla mahkemeye başvuruda bulundu. Mahkeme ise Pektaş’ın velayeti annesinde bulunan oğulları Murathan’ı hafta sonunda görmesini yasaklamış oldu.

Ekranlara ara verme kararı aldıktan sonra TV8 ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Survivor’a katılmış bulunan Uğur Pektaş da adada yaşamış olduğu bir sakatlıktan sonra diskalifiye edilmiş oldu. Ülkeye yeni dönüş yapan Pektaş da eski eşinin aldırmış olduğu kararı İstanbul’a geldiği zaman aldı. Diğer taraftan taraflardan konuyla alakalı olarak halen bir açıklama gelmiş değil.

Uğur Pektaş ile birlikte Gamze Özçelik, 2008 senesinde dünya evine girdi. 2 yıl sonrasında ilk çocukları Murathan’ı kucaklarına almış olan çift, 26 Aralık 2011 senesi içerisinde de boşandı.


Sosyal medyada paylaş

553
553 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir