Geceliğiyle kameranın karşısına geçerek her bir tarafına çikolata sürdü

Şarkıcılardan Fulin sosyal medya hesabı üzerinde çok ilginç bir paylaşıma imzasını atmış oldu.


574
574 points

Şarkıcılardan Fulin sosyal medya hesabı üzerinde çok ilginç bir paylaşıma imzasını atmış oldu. Yüzüne çikolatayla maske yapmış olan ünlü şarkıcı, daha sonrasında ise çikolatayı vücuduna sürmesinin ardından parmaklarında kalmış olan çikolatayı da yemeyi ihmal etmedi. Takipçileri ise başarılı şarkıcının bu şekilde bir paylaşımda bulunmasına hiç bir şekilde anlam verebilmiş değil.

Bir zamanlar Aleyna Tilki’yle girmiş olduğu polemiklerden dolayı gündem olmayı başaran şarkıcılardan Fulin, Instagram hesabı üzerinen takipçilerini çok fazla şaşırtmakta olan bir paylaşımda bulundu.

Fulin, yüz kısmına bir çikolata maskesi yapmış oldu. Vücudu üzerine de çikolata ile bir kalp yapmış olan ünlü şarkıcı, o anları Instagram platformu üzerinden paylaşmış oldu.

Fulin, “Kaç defa ‘Pazar gününde beni evde tek bir şekilde bırakma anne”‘ dedim. Kendimi kreş içerisinde terk edilmiş gibi hissetmekteyim’ ifadeleriyle bir not yazmış oldu. Şarkıcıya kendisini takip edenler de, ‘Sesli bir şekilde güldüm’ ile birlikte ‘Çocuk ruhlu olmak bu şekilde bir şey olsa gerek’ benzerinde yorumlar yaptı.

Doktor baba ile birlikte öğretmen bir annenin kızı olarak dünyaya gelen Fulin Şingirik, 1 Ocak 1985 tarihi içerisinde Adana ilinde dünyaya gözlerini açtı. Daha 5 yaşındayken klavyeyle beraber gitar çalmaya başlamış olan Fulin, aynı yaşlarda bale ile birlikte müzik dersleride almış oldu.


Sosyal medyada paylaş

574
574 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir