Gelinlikli pozlarına beğeniler yağdı

Sihirli Annem isimli popüler dizinin Ceren'i Gizem Güven, eylül ayı içerisinde nikah masasına oturacak olduğu futbolculardan Caner Turp'la özel bir düğün çekimi yapmış durumda.


533
533 points

Sihirli Annem isimli popüler dizinin Ceren’i Gizem Güven, eylül ayı içerisinde nikah masasına oturacak olduğu futbolculardan Caner Turp’la özel bir düğün çekimi yapmış durumda. Gelinlikli olan pozlarını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olan oyuncuya yorumla beraber beğeni yağmış oldu.

Bir dönemlere damgasını vurmayı başaran Sihirli Annem adlı dizinin çocuk oyuncularından Gizem Güven bir müddettir nişanlı bulunduğu Siverek Belediyespor takımı içerisinde futbolcu olarak öne çıkan Caner Turp’la nikah masasına oturma amacıyla adeta gün saymakta. Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde düğünden önce dış mekan çekimi yaptırmış olan ikilinin pozları da sosyal medyayı adeta sallamış durumda.

Eylül ayı içerisinde nikah masasına oturma konusunda hazırlık yapan Gizem Güven, sosyal medya hesabı üzerinden kınanın yanı sıra düğünle alakalı hazırlıklarını da takipçileriyle paylaşmayı hiç bir şekilde ihmal etmemekte. Çok büyük bir hayran kitlesine sahip olan Güven’in geçmiş olduğumuz Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olduğu gelinlik pozlarına ünlü isimler de hiç bir şekilde sessiz kalmış değil. Pelin Akil yazmış olduğu yorumda ”Harika bayıldım” ifadelerine yer verirken Emine Ün de yorumunda ”Ah  benim güzelliğim mükemmel olmuşsun hep çok mutlu ol” şeklinde yorum yazarken Yasmin Erbil ile birlikte Gökçe Akyıldız ve de Serkan Şenalp ise emojiler kullanarak beğenilerini göstermiş oldu.


Sosyal medyada paylaş

533
533 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir