Genç müzisyen gözünü kaybetti

Müzisyen ve aynı zamanda şarkıcılardan Şahan Dinç, evinin penceresine çıkarak sokağında başlayan bir kavgayı izlediği esnada bir maganda kurşunu tam olarak gözüne isabet etmiş oldu.


527
527 points

Müzisyen ve aynı zamanda şarkıcılardan Şahan Dinç, evinin penceresine çıkarak sokağında başlayan bir kavgayı izlediği esnada bir maganda kurşunu tam olarak gözüne isabet etmiş oldu. Hızlı bir şekilde hastaneye kaldırılmış olan genç şarkıcının sağ gözünü kaybettiği açıklaması yapıldı.

Şairlerden Ahmet Selçuk İlkan’a ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde Cumhurbaşkanlığı İstanbul Yeditepe Konseri esnasında da eşlik etmiş olan başarılı müzisyenlerden Şahan Dinç, İstanbul ilinde yer alan Kurtuluş semtinde evinin pencere kısmında maganda ateşinin hedefi olmuş durumda.

Genç yaştaki şarkıcının yaşamış olduğu bu korkunç kazanın hemen sonrasında açıklamalarda bulunan menajeri Harun Akbulut ise, ‘Şahan Dinç yaklaşık olarak iki gün önce Kurtuluş semtindeki evinin önünde meydana gelen silahlı kavgayı duyduğunda evinin penceresinden bakmaya başlıyor ve o esnada ise pompalı tüfekten çıkmış olan saçmalar arkadaşımızın yüzüne isabet etmiş oluyor. Profesör Doktor Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi’ne kaldırılarak ameliyata alınmış olan Şahan, sağ gözünü yitirmiş oldu ve gözüne de protez takılmış durumda. Yüzü ile birlikte vücudunda yer alan saçma parçaları çıkartılmış ancak gözünün içinde yer alan üç tane parça riskli olduğundan dolayı da alınmamış. Pandemi sürecinde olduğundan dolayı hastane, evde bulunmasının çok daha sağlıklı olacağını ifade etmiş. Kendisi ise bugün içerisinde çıktı ve evde bitkin bir durumda ve ağrılı bir şekilde yatıyor’ ifadelerine yer verdi. Silahlı kavgayla ilgili olarak adli işlemleri de başlatılacak olduğu bilgisine ulaşıldı.


Sosyal medyada paylaş

527
527 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir