Gerilim tırmanmaya devam ediyor

Eski mankenlerden biri olan Deniz Akkaya ile Selin Ciğerci arasında yaşanmakta olan gerginlikte sular bir türlü durulmak bilmiyor.


525
525 points

Eski mankenlerden biri olan Deniz Akkaya ile Selin Ciğerci arasında yaşanmakta olan gerginlikte sular bir türlü durulmak bilmiyor. Akkaya, kendinin Ciğerci’yle kişisel bir problemi olamayacağını açıkça ifade ederek; ”O en azından fuhuş yapmaktan kurtulmuş oldu. Ben ise o fuhuştan kurtularak bu şekilde bir yola girdiğinden dolayı onu çok takdirle karşılamaktayım” ifadelerine yer verdi. Akkaya ile Ciğerci’nin arasında canlı yayın esnasında laf dalaşı yaşanmış idi.

Deniz Akkaya, ardımızda bırakmış olduğumuz gün yayın çıkışında Maslak’ta objektiflere yakalandı. Gazetecilerin sormuş olduğu sorulara yanıt veren eski manken, Selin Ciğerci’yle alakalı da fazlasıyla konuşulacak açıklamalarda bulundu. Akkaya, ‘Trans bir durumdaki bireylerin kendilerine iş verilmediğinden dolayı fuhuş yapmaya meyil etmek mecburiyetinde bulunduklarını bilmekteyim. O ise en azından fuhuş yapmaktan kurtulmuş oldu. Ben ise o fuhuştan kurtularak bu şekilde bir yola girdiğinden dolayı onu fazlasıyla takdirle karşılamaktayım” ifadelerine yer verdi.

Ciğerci ve Akkaya, canlı yayın esnasında bir laf dalaşına girmiş idi. ”Senin bir çocuğun olmaz” şeklindeki sözü duymuş olan Ciğerci, ‘Sana ne’ ifadelerine yer vererek sert çıkışmış idi.

Magazinburada için özel bir konuşma yapan Deniz Akkaya, Ciğerci’yle kendisinin kişisel bir problemi bulunamayacağını da ifade ederek; ”Medeni kanunları da iyice okudum. Kanunun izin vermemekte olduğu bir durum gelişmiş. Bu durumu sosyal medya üzerinde kitleye sahip olabilmek amacıyla yapmakta olan bir kişinin durdurmasını talep ettim” ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

525
525 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir