Gigi Hadid tam yirmi haftalık hamile

One Direction adlı grubun eski solistlerinden Zayn Malik ile aşk yaşamaya başlayan Victoria Secret'ın ünlü mankenleri arasındaki 25 yaşında bulunan Gigi Hadid'in, yirmi haftalık hamile olduğu bilgisine ulaşıldı.


530
530 points

One Direction adlı grubun eski solistlerinden Zayn Malik ile aşk yaşamaya başlayan Victoria Secret’ın ünlü mankenleri arasındaki 25 yaşında bulunan Gigi Hadid’in, yirmi haftalık hamile olduğu bilgisine ulaşıldı.

Dünya üzerinde en fazla para kazanmakta olan modelleri arasında gösterilmeye başlanan Gigi Hadid’le senelerdir bir dargın bir barışık ilişki devam ettirdiği yine dünya çapında ünlü şarkıcılardan Zayn Malik dördüncü defa barışmış olmalarının sonrasında mutluluğu tam anlamı ile yakalamış oldu. Ünlü durumda bulunan çiftin bebek beklemekte oldukları ileri sürüldü.
Ünlü şarkıcılardan Zayn Malik’le çok büyük bir aşk yaşamakta bulunan dünya çapında üne sahip model Gigi Hadid 23 Nisan tarihi içerisinde tam 25 yaşına asmış oldu.

Koronavirüsten dolayı evden çıkmamakta olan Hadid, doğumgününü ise kardeşi Bella Hadid’in yanı sıra sevgilisi Zayn Malik’le beraber kutlamış idi. Bir dönemler ilişkilerini sona erdiren ve daha sonra tekrardan barışmış olan çiftin bebekleri dünyaya gelecek. Gigi Hadid tam tamına yirmi haftalık hamile durumda.

Çifte çok yakında yer alan bir tane kaynak, ET’ye vermiş olduğu röportaj içerisinde ”Gigi bir müddet boyunca bu sırrı sadece ailesi ve arkadaşlarıyla paylaşmış oldu. Çift ile birlikte aileleri de fazlasıyla memnun” şeklindeki ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

530
530 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir