Göğüs dekolteli pozlarına yorumlar yağdı

Katılmış olduğu yarışmalar ile birlikte yıldızı parlamış olan Nihal Candan, konaklamakta olduğu otelin banyo kısmında giymiş olduğu bornozla fazlasıyla cüretkar pozlar vermiş oldu.


539
539 points

Katılmış olduğu yarışmalar ile birlikte yıldızı parlamış olan Nihal Candan, konaklamakta olduğu otelin banyo kısmında giymiş olduğu bornozla fazlasıyla cüretkar pozlar vermiş oldu. Pozları içerisinde açıldıkça açıldığı görülen Candan’ın paylaşımına da beğeniler adeta yağmış bir durumda.

Seneler öncesinde ekranlara gelen İşte Benim Stilim isimli yarışma programı ile birlikte ismini duyurmayı başaran ve hemen ardından Survivor adlı yarışma programına da katılmış olan Nihal Candan her yapmış olduğu paylaşım ile olay olmaya devam etmekte. Şu zamanlarda bir otelde kalmaya devam eden Nihal Candan, aktif bir şekilde kullanmaya devam ettiği Instagram hesabı üzerinden birbirinden cesur pozlarını yayınlamış bir durumda.

Kilo alıp verdiğinden dolayı deforme olmaya başlayan göğüslerine silikon taktırmış olan Candan, bornozuyla birlikte ayna karşısında çeşitli pozlar vermiş oldu. Genç isim bu esnada vermiş olduğu göğüs dekolteli pozları içerisinde ise açıldıkça açıldı. Ünlü durumda bulunan ismin cesur paylaşımları çok kısa zaman içinde sosyal medyayı kasıp kavurmuş durumdayken paylaşımına da yorumlarla beraber beğeni yağmış oldu.


Sosyal medyada paylaş

539
539 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir