Gökçe Bahadır’ın işleri açılmış durumda

Rol almış olduğu her proje içerisindeki başarısından dolayı isminden söz ettirmeyi başaran oyunculardan Gökçe Bahadır, 3,5 milyon Türk Lirası tutarında bir mobilya şirketinin reklam yüzü olmuş durumda.


541
541 points

Rol almış olduğu her proje içerisindeki başarısından dolayı isminden söz ettirmeyi başaran oyunculardan Gökçe Bahadır, 3,5 milyon Türk Lirası tutarında bir mobilya şirketinin reklam yüzü olmuş durumda. Geçmiş olduğumuz gün markanın düzenlemiş olduğu davetine katılım gerçekleştiren oyuncu, işlerinin tekrardan açılmasıyla alakalı olarak ”Umuyorum ki her şey çok daha iyi olur” ifadelerine yer verdi.

Ünlü durumda bulunan oyunculardan Gökçe Bahadır, bir mobilya şirketinin reklam yüzü olmuş durumda. Oyuncunun rol almış olduğu reklam filmleri de geçmiş olduğumuz gün Çırağan Sarayı’nda düzenlenen özel lansman ile tanıtılmış oldu. Ünlü durumda bulunan oyuncunun, iki senelik reklam kampanyası dahilinde markayla tam tamına 3,5 milyon Türk Lirası tutarına anlaşmış olduğu bilgisine ulaşıldı.

Bahadır aynı zamanda kendisi de evinde değişiklikler yapmayı fazlasıyla sevdiğini ifade ederek ‘Mobilyayla alakalı seçim kadınların kendilerini yansıtabilmeleri amacıyla da en iyi araçlardan bir tanesi. Ben de evim içerisinde bir takım değişiklikler gerçekleştirmeyi ve kendimi yansıtmayı fazlasıyla seviyorum. Pandemi dönemi içerisinde evimin dekorasyonunda da çok büyük değişiklikler gerçekleştirdim. Üzerine de bu şekilde bir anlaşma yapmak beni fazlasıyla heyecanlandırdı” ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

541
541 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir