Gökhan Özen sessizliğini bozmuş durumda

Selen Sevigen, beş sene öncesinde boşanmış olduğu Gökhan Özen'den çocuklarının yanındayken uygunsuz davranmakta olduğunu gerekçe göstererek koruma kararı aldırtmış oldu. Eski


536
536 points

Selen Sevigen, beş sene öncesinde boşanmış olduğu Gökhan Özen’den çocuklarının yanındayken uygunsuz davranmakta olduğunu gerekçe göstererek koruma kararı aldırtmış oldu. Eski eşinin söz konusu bu hamlesinin sonrasında açıklamalarda bulunan Özen de iddiaları kabul etmeyerek ”Türkiye’nin zamanını bu şekilde bir şımarıklıkla aldığından dolayı Allah sana akıl fikir versin” ifadelerine yer verdi.

Ünlü şarkıcılardan biri olan Gökhan Özen’in boşanmış olduğu eski eşi Selen Sevigen, öfkesini kontrol edememekte olduğunu ve çocuklar üstünde psikolojik bir şekilde olumsuzluk yaratabilecek bir takım tavırlar sergilemekte olduğunu iddia ederek eski eşinden şikayetçi olup uzaklaştırma kararı aldırmış oldu. Hakkında ortaya atılmış olan iddiaların tamamen asılsız olduğuna vurgu yapan Özen de bir açıklama videosu paylaşarak kendisini savunmuş oldu.

Özen’in zamanlı zamansız evlerine girip çıkmakta olduğunu ve aynı zamanda çocuklar üstünde psikolojik bir şekilde olumsuzluk yaratabilecek tavırlar sergilemekte olduğunu da belirterek şikayetçi olmuş bulundu. Sevigen, boşanmış olduğu eski eşinin devamlı olarak tartışma çıkartmakta olduğunu da sözlerine ilave etti. Özen’in öfkesini hiç bir şekilde kontrol edememekte olduğunu, çocukların önünde kavga çıkartarak tehditler savurmakta olduğunu da ifade eden Sevigen, korunmanın yanı sıra uzaklaştırma talebinde de bulundu.


Sosyal medyada paylaş

536
536 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir