Gökhan Özoğuz’un siyah renkli ojeleri çok dikkat çekti

Athena Grubu'nun solisti olarak tanınırlık elde eden Gökhan Özoğuz, sosyal medya hesabı üzerinden kızı Ayşe'yle bir fotoğrafını paylaşmış oldu.


552
552 points

Athena Grubu’nun solisti olarak tanınırlık elde eden Gökhan Özoğuz, sosyal medya hesabı üzerinden kızı Ayşe’yle bir fotoğrafını paylaşmış oldu. Ayşe’nin babasına çok fazla benzerliği dikkat çekmekteyken Özoğuz’un tırnaklarında yer alan siyah renge sahip olan oje gören herkese şaşkına çevirmiş oldu.

Sosyal medya hesabı üzerinden yapmakta olduğu paylaşımlar ile beraber çok sık bir şekilde gündeme gelmeye devam eden ünlü şarkıcılardan biri olan Gökhan Özoğuz, kızıyla paylaşmış olduğu fotoğrafın ardından isminden söz ettirmeye başlamış oldu. 3 tane çocuğunu da gözlerden uzak büyütmüş olan ünlü şarkıcı, en son ise kendisine çok fazla benzemekte olan kızı Ayşe’yle çektirmiş olduğu bir pozunu kendisini takip edenlerle paylaşmış oldu.

Özoğuz’un paylaşmış olduğu söz konusu bu fotoğraf kısa zaman içinde beğeni ile birlikte yorum yağmuruna tutulmuş durumdayken bir tane detay ise dikkatli durumda bulunan takipçilerinin gözünden hiç bir şekilde kaçmadı. Tırnaklarına siyah renge sahip bir oje sürmüş olan Gökhan Özoğuz, kendisini takip edenleri de şaşkına çevirmiş oldu.


Sosyal medyada paylaş

552
552 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir