Guido Senia eski sevgilisine geri dönüş yaptı

Şeyma Subaşı ile birlikte Guido Senia ardımızda bırakmış olduğumuz aylar içerisinde ilişkilerini noktalama kararı aldı.


542
542 points

Şeyma Subaşı ile birlikte Guido Senia ardımızda bırakmış olduğumuz aylar içerisinde ilişkilerini noktalama kararı aldı. Instagram hesapları üzerinden birbirleriyle çekildikleri fotoğrafları silmemiş olan ikili arasından Gudio Senia, eski sevgilisi Maria Carla Boscono’ya geri dönüş yaptı.

Acun Ilıcalı’yla boşanmasının ardından Guido Senia’yla aşk yaşamaya başlamış olan Şeyma Subaşı, ardımızda bırakmış olduğumuz aylar içerisinde ilişkisini noktaladı. Subaşı, şu zamanlarda yurt dışında tatil yaptığı esnada eski sevgilisi ise çok daha yeni bir ilişkiye başlamış oldu.

Gudio Senia, Şeyma Subaşı’yla sevgili durumda bulunduğu dönemde bile Instagram hesabı üzerinden fotoğraflarını silmemiş olduğu eski sevgilisi Maria Carla Boscono’yla tekrardan aşk yaşamaya başlamış oldu. Çiftin beraberlikleri ise Boscono’nun Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu özel bir paylaşımla ortaya çıkmış oldu.

Şeyma Subaşı ile birlikte Guido Senia tam tamına 1,5 sene boyunca aşk yaşamış fakat çok ani bir karar alarak ilişkilerini noktalama kararı vermişti. Çiftin ayrılık sebebi olaraksa Guido’nun pandemiden dolayı çalışamamakta olduğu ve her türlü faturayı Şeyma Subaşı’na ödetmiş olduğu iddia edilmişti.


Sosyal medyada paylaş

542
542 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir