Gül Onat’tan Acun Ilıcalı’ya ‘Sihirli Annem’ konusunda tepki gösterdi

Sihirli Annem adlı dizinin eski kadrosu içerisinde 'Perihan' adlı karakteri canlandırmakta olan oyunculardan Gül Onat, dizinin tekrardan çekilme nedenini kızına bağlamakta bulunan televizyonculardan Acun Ilıcalı'ya tepki gösterip; 'Gücüme gitti' ifadeleriyle bir açıklamada bulundu.


566
566 points

Sihirli Annem adlı dizinin eski kadrosu içerisinde ‘Perihan’ adlı karakteri canlandırmakta olan oyunculardan Gül Onat, dizinin tekrardan çekilme nedenini kızına bağlamakta bulunan televizyonculardan Acun Ilıcalı’ya tepki gösterip; ‘Gücüme gitti’ ifadeleriyle bir açıklamada bulundu.

Acun Ilıcalı, Sihirli Annem ismine sahip bir dönemlerin popüler olan dizisini Exxen adlı platformda tekrardan yayınlatma kararı almış ve söz konusu bu kararını da ‘Bir gün bir baktım kızım Melisa hiç bir şekilde nefes almadan Sihirli Annem adlı dizinin eski bölümlerini izlemekte. Madem ki bu denli çok seviyor ben de bunun yenisini yapayım dedim. Şimdi ise çekilmeye başlandı’ ifadelerine yer vererek açıklamış idi. Söz konusu dizinin eski bölümleri içerisinde ‘Perihan’ adlı karaktere can veren usta oyunculardan Gül Onat, Ilıcalı’nın söz konusu bu açıklamasına sosyal medya üzerinden yapmış olduğu bir paylaşımla tepki göstermiş oldu.

Gül Onat yapmış olduğu açıklamada ise kısaca kızı istediği için değil de dizinin çok başarılı olduğundan dolayı Acun’un yeniden çekme kararını söylemesini beklediğini ifade ederken dizi ile herhangi bir alakasının olmadığını da paylaşımına ekledi.


Sosyal medyada paylaş

566
566 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir