Güliz Ayla’dan karantina da direk dansı

Çin de yer alan Vuhan kenti içerisinde ortaya çıkmış olan ve bütün bir dünyayı etkisi altına almış bulunan koronavirüs, binlerce sayıdaki insanın yaşamına mal olmuş durumda.


534
534 points

Çin de yer alan Vuhan kenti içerisinde ortaya çıkmış olan ve bütün bir dünyayı etkisi altına almış bulunan koronavirüs, binlerce sayıdaki insanın yaşamına mal olmuş durumda. Virüsün Türkiye’ye sıçramış almasıyla tedbir almış vatandaşlar kendisini eve kapatmış durumda. Zorlu olan bu süreci evinden çıkmayıp atlatmaya gayret eden şarkıcılardan Güliz Ayla da çok uzun bir zamandan beri yapmamış olduğu direk dansı pozu ile birlikte takipçilerinin karşısına çıkmış oldu.

Bir çok ünlü ismin merak sarmış olduğu direk dansı için gönül vermiş isimlerden bir tanesi olarak öne çıkan şarkıcılardan Güliz Ayla, bazı zamanlarda yapmış olduğu sosyal medya paylaşımları sayesinde bu husustaki hünerlerini sergilemekte.

Karantinada geçmeye devam eden günleri içerisinde bu paylaşımlarına ara vermiş olan Ayla, Instagram hesabında yer alan hikaye bölümünden yapmış olduğu bir paylaşımla sessizliğini bozmuş oldu ve bir tane direk dansı fotoğrafını takipçileriyle paylaşmış oldu.

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde Instagram hesabının üstünden takipçileri tarafından sorulan soruları cevaplayan Ayla, ”Striptiz videolarını niçin çekmemektesin artık toplumsal tepkiden dolayı mı?” ifadeleriyle soru soran bir takipçisine ”Yok ben taşındım yeni ev içerisinde direk yok, yaptırdıktan sonra hemen çekmeye başlayacağım. Seni de engelledikten hemen sonra fake hesabından izlemeye başlarsın seni gidi toplumsal tepkici” ifadelerine yer vermişti.


Sosyal medyada paylaş

534
534 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir