Hadise koronavirüs sebebiyle sevgilisiyle evleri ayırdı

Özel yaşamından dolayı 2020 senesine adeta damgasını vurmayı başaran ünlü şarkıcılardan biri olan Hadise, koronavirüse yakalanmış durumda.


551
551 points

Özel yaşamından dolayı 2020 senesine adeta damgasını vurmayı başaran ünlü şarkıcılardan biri olan Hadise, koronavirüse yakalanmış durumda. Bir müddettir sevgilisi Kaan Yıldırım’la yaşamını sürdürmekte olan ünlü şarkıcı, yaptırmış olduğu covid-19 testi pozitif çıktıktan sonra da kendi evine geçmiş oldu.

Kanal D ekranları içerisinde yayınlanmakta olan Hekimoğlu adlı dizinin başrol oyuncularından Kaan Yıldırım’la aşk yaşamaya devam eden ve bu zamana dek hiç bir şekilde görüntü vermemiş olan Hadise, bütün bir dünyayı etkisinin altına almış olan koronavirüse yakalanmış durumda.

Sabah gazetesinde yer almış olan bir habere bakılırsa, salgından dolayı sahne çalışmalarına da ara vermiş olan ünlü durumdaki şarkıcı, bütün zamanını sevgilisi Kaan Yıldırım’la beraber geçirmekteydi. Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde kendisinden şüphelenip bir test yaptırmış olan ünlü durumdaki şarkıcı sonucu öğrendikten sonra İstinye’de yer alan Residence’da kendisini karantina altına almış oldu aldı. Ünlü durumdaki şarkıcının sağlık durumu halen belirsizliğini korumaktayken sosyal medya hesabı üzerinden de herhangi bir paylaşımda bulunmuş değil..


Sosyal medyada paylaş

551
551 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir