Hadise yeni pozlarıyla Instagram’ı salladı

Koronavirüs ile alakalı salgından dolayı çok uzun zamanadan beri evinden çıkmamaya devam eden ünlü şarkıcılardan Hadise, yeni çektirmiş olduğu pozlarını da takipçilerinin beğenisine sunmuş oldu.


538
538 points

Koronavirüs ile alakalı salgından dolayı çok uzun zamanadan beri evinden çıkmamaya devam eden ünlü şarkıcılardan Hadise, yeni çektirmiş olduğu pozlarını da takipçilerinin beğenisine sunmuş oldu. Hadise’nin not kısmına ”Güçlü kadınların herhangi ‘tutumları’ yoktur. Standartlarımız bulunmaktadır” şeklindeki bir notla yapmış olduğu bu paylaşım yüz binlerce beğeni almış oldu.

Çin’de yer alan Vuhan kenti içerisinde ortaya çıkmış olan ve 11 Mart tarihinde Türkiye’de görülmeye başlanan yeni tip koronavirüs ile alakalı (Kovid-19) salgından dolayı çok uzun bir zamandan beri evinden dışarı çıkmamış olan ünlü şarkıcılardan Hadise, sosyal medya hesabı üzerinden gerçekleştirmiş olduğu paylaşımlarla isminden söz ettirmeyi sürdürüyor.

Karantina süreci içerisinde imaj konusunda değişiklik yapmış olan Hadise, Instagram hesabı üzerinden yeni çektirmiş olduğu pozlarını da takipçilerinin beğenisine sunmuş oldu. Hadise’nin not kısmına ”Güçlü kadınların herhangi ‘tutumları’ yoktur. Standartlarımız bulunmaktadır” yazmış olduğu bu paylaşıma kısa zaman içinde 323.000 tanenin üstünde beğeni gelmiş oldu.


Sosyal medyada paylaş

538
538 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir