Hakan Taşıyan tekrar kritik bir ameliyat oldu

4 aydan beri hastane içerisinde tedavi görmeye devam eden usta sanatçılardan Hakan Taşıyan, karaciğer naklinin hemen sonrasında dün de böbrek nakli ameliyatına girmiş oldu.


540
540 points

4 aydan beri hastane içerisinde tedavi görmeye devam eden usta sanatçılardan Hakan Taşıyan, karaciğer naklinin hemen sonrasında dün de böbrek nakli ameliyatına girmiş oldu. Abisine böbreğini vereceğini açıklanan kız kardeşi de dün sabah saatlerine doğru ameliyata alınmış oldu.

Ortalama olarak dört aydan beri Ankara ilinde yer alan bir hastane içerisinde tedavi görmeye devam eden Türk müziğinin usta isimlerinden biri olan Hakan Taşıyan’a beş gün gün öncesinde karaciğer nakli yapılmıştı. Sağlık durumunun oldukça iyi olduğu açıklanan Hakan Taşıyan’a dün de kız kardeşinin böbreği nakil edildi.

Ankara ili içerisinde yaşamını sürdüren ünlü şarkıcılardan biri olan Hakan Taşıyan, ortalama olarak bir sene öncesinde yaşamış olduğu bir rahatsızlığın ardından özel bir hastaneye kaldırılmıştı. Hakan Taşıyan, burda gerçekleştirilen tedavisinin sonrasında ise taburcu edilmişti. Fakat yaklaşık olarak, 4 ay öncesinde yeniden rahatsızlanmış olan Hakan Taşıyan, tekrardan tedavi altına alınmıştı.

Hastanede yer alan Onkoloji bölümü içerisinde tedavi altına alınmış olan Hakan Taşıyan ile ilgili olarak, acil bir şekilde böbrek ile karaciğer nakline ihtiyaç bulunduğu tespit edildiği açıklanmıştı. Ailesinden alınmış olan örneklerin ardından Hakan Taşıyan’ın kız kardeşine ait olan böbreğinin Hakan Taşıyan’a nakil edileceği belirlendi. Aranmakta olan karaciğer ise İzmir ili içerisinde beyin ölümü gerçekleşmiş olan 45 yaşında bulunan bir hastadan alınmış oldu.


Sosyal medyada paylaş

540
540 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir