Hakan Taşıyan tekrardan hastaneye kaldırılmış durumda

Ardımızda bırakmış olduğumuz aylar içerisinde sağlık sorunlarından dolayı gündeme gelmiş olan arabesk müziğin ünlü isimlerinden Hakan Taşıyan tekrardan hastaneye kaldırılmış durumda.


552
552 points

Ardımızda bırakmış olduğumuz aylar içerisinde sağlık sorunlarından dolayı gündeme gelmiş olan arabesk müziğin ünlü isimlerinden Hakan Taşıyan tekrardan hastaneye kaldırılmış durumda. Karaciğer’in yanı sıra böbrek hastalıkları bulunan ünlü sanatçı, organ naklinin gerçekleşmesi amacıyla tedavi altına alınmış oldu.

Bir dönemlere damgasını vurmayı başaran ünlü şarkıcılardan Hakan Taşıyan’dan üzücü bir haber gelmiş durumda. Sağlık problemleri yaşamakta bulunan Hakan Taşıyan’ın hastaneye kaldırılmış olduğu bilgisine ulaşıldı. Ankara Şehir Hastanesi içerisinde tedavi altına alınmış bulunan ve daha öncesinde organ nakline herhangi bir şekilde ihtiyacı bulunmadığı açıklaması yapılan Taşıyan’ın, şu anda ise organ nakline ihtiyacı bulunduğu tespit edilmiş durumda.

47 yaşında bulunan Taşıyan’ın sağlık durumuyla alakalı olarak bilgiler aktaran ses sanatçılarından Onur Akay ünlü durumda bulunan şarkıcının hastaneye kaldırılmış olduğunu açıklamış durumda. Açıklamasında değerli sanatçılardan Hakan Taşıyan’ın Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’ne kaldırılmış olduğuna değinirken, daha öncesinde organ nakline ihtiyacı bulunmadığı açıklaması yapılan Taşıyan’ın, organ nakline ihtiyaç duymakta olduğunun tespit edildiğini ve kendisi için aranmakta bulunan B rh+ ile birlikte 0 rh+ grubundaki kanların bulunduğunu, organın ise bulunmak üzre olduğunu açıkladı. Bulunduğunun kesinleşmesi durumunda, Taşıyan’ın en kısa zamanda ameliyata alınacağı ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

552
552 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir