Hakan Taşıyan’ın son hali hayranlarını üzdü

Türk müziğinin efsane isimlerinden biri olarak tanınan Hakan Taşıyan'ın organ nakli beklemekte olduğu ortaya çıkmış durumda. Sanatçının son yayınlanmış olan görüntüsü de sevenlerini çok fazla korkuttu.


543
543 points

Türk müziğinin efsane isimlerinden biri olarak tanınan Hakan Taşıyan’ın organ nakli beklemekte olduğu ortaya çıkmış durumda. Sanatçının son yayınlanmış olan görüntüsü de sevenlerini çok fazla korkuttu.

Arabesk müziğinin duayenlerinden biri olan Hakan Taşıyan sağlık problemleri yaşamaya başladı. Ayağında yer alan ağrılardan dolayı tedavi görmeye başlamış olan Taşıyan’ın söz konusu bu hastalığı, karaciğer ile birlikte böbrek rahatsızlığına kadar ilerlemiş oldu.

Erol Köse ise, Uçankuş ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Hayatın İçinden isimli programda gündeme getirilmiş olan konuyla ilgili olarak ‘Alkol tüm kötülüklerin anası konumundadır. Artık o hususlara girmenin bir anlamı da bulunmuyor. O veyahut bu nedenle Hakan Taşıyan çoklu organ yetmezliği yaşamakta. Durumu hafifletmeye de hiç bir şekilde gerek yok. Hakan Taşıyan ölüm döşeğine düşmüş durumda. Fazlasıyla da gururlu bir insandır. Kimselere derdini açmayı hiç bir şekilde istemiyor. Burdan devlet yetkililerimiz ile birlikte hayırsever izleyicilerimize seslenmekteyim. Bu çok değerli sanatçıyı göz göre göre yitirmeyelim. Kendisi Ankara ili içerisinde yaşamakta. Uygun bir tane donör aranmakta. Çok acil bir şekilde böbrek ile birlikte karaciğer naklinin yapılması gerekli” ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

543
543 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir