Halsey yeni imajıyla herkesi çok şaşırttı

%11 seviyesinde Türk DNA'sına sahip durumda bulunduğu konusunda açıklama yapan ve Türkiye'de yapmış olduğu tatilden dolayı gündemde bulunan Macar asıllı Amerika Birleşik Devletleri'li şarkıcılardan Halsey, saçlarını kazıtarak sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış oldu.


540
540 points

%11 seviyesinde Türk DNA’sına sahip durumda bulunduğu konusunda açıklama yapan ve Türkiye’de yapmış olduğu tatilden dolayı gündemde bulunan Macar asıllı Amerika Birleşik Devletleri’li şarkıcılardan Halsey, saçlarını kazıtarak sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış oldu. Halsey, söz konusu bu yeni imajı ile takipçilerini de şoke etmiş oldu.

Ünlü şarkıcılardan biri olan Halsey, yeni imajını Instagram hesabı üzerinden paylaşarak, ‘Tam da bere havası’ şeklinde bir not yazdı. Saçlarını kazıtmış olan 26 yaşında bulunan Halsey, yeni imajını da kendisini takip edenlerle paylaştı. Bir tane videosunu da paylaşmış olan Halsey açıklamasında, ‘Bunu yaptım’ şeklineki ifadelerine yer verdi.

Ünlü durumdaki şarkıcı, Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımda kazınmış saçlarını özlediğinden dolayı bu şekilde bir değişiklik yapmış olduğunu belirtti.. Asıl ismi Ashley Nicolette Frangipane olarak bilinen şarkıcılardan Halsey, Haziran ayı içerisinde Türk DNA’sına sahip durumda bulunduğu açıklamasında bulunmuştu. Macar asıllı olan ünlü yıldız, geçmiş olduğumuz günler içerisinde de Twitter hesabı üzerinden, ‘Herkes çok sakin olsun lütfen’ şeklinde mesaj paylaşmış ve çok fazla konuşulmuş olan isimler arasında yer almış idi. Türkiye’de yapmış olduğu tatille gündemde bulunan ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımla da şaşırtmış oldu.

Halsey, daha öncesinde ise Türkçe klavyesini paylaşıp ‘Türkçe’yi öğrenmekteyim!’ ifadeleriyle bir tweet atmış idi.


Sosyal medyada paylaş

540
540 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir