Haluk Bilginer İngiliz yapımı bir dizide başrol oluyor

Usta oyunculardan biri olan Haluk Bilginer, İngiliz yapımlarından ''Alex Rider'' adlı dizi içerisinde başrol oyuncusu olmuş durumda.


551
551 points

Usta oyunculardan biri olan Haluk Bilginer, İngiliz yapımlarından ”Alex Rider” adlı dizi içerisinde başrol oyuncusu olmuş durumda. Bilginer’in söz konusu dizi içerisinde kötü adam Doktor Hugo Greif karakterine can vereceği bilgisine ulaşıldı. Çekimleri İngiltere ile birlikte Romanya’da gerçekleşmeye başlayacak dizi üzerinde genç bir tane ajanın hikayesi anlatılmakta. Sekiz tane bölümden meydana gelen söz konusu projenin ana karakteri olarak öne çıkan Alex Rider karakterini Otto Farrant üstlenmiş durumdayken, Vicky McClure ile birlikte Andrew Buchan ve de Stephen Dillane benzerindeki çok deneyimli oyuncular ise başrollerde yer alıyor.

Haluk Bilginer, ardımızda bırakmış olduğumuz sene kasım ayı içerisinde Uluslararası Emmy Ödülleri’nde ”Şahsiyet” adlı dizide canlandırmış olduğu ”Agah Beyoğlu” adlı karakterle ”En İyi Erkek Oyuncu” şeklinde ödül almıştı.

14 yaşında bulunan Alex Rider’ın tüm dünyası, amcasının şüpheli bir şekilde ölmesiyle altüst olmuştur. Alex ise yalnızca birkaç günlük zaman diliminde bir tane öğrenciden gizli servise hizmet etmeye başlayan bir ajana döner. Üstüne üstlük seçme gibi bir şansı da bulunmamaktadır. Acımasız bir durumda bulunan komando eğitimlerine katılmanın yanı sıra başkalarının onunla ilgili çizmiş olduğu kadere razı olmak, özel tasarım silahları ile beraber ilk görevine gitmek mecburiyetinedir. Söz konusu oyuncu, 1980 ila 1993 senelerinin arasında İngiltere’de paylaşılmış olan ”EastEnders” adlı dizide rol almış idi.


Sosyal medyada paylaş

551
551 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir