Haluk Bilginer’den hayranlarına müjde

Exxen adlı platformda yayınlanan Eşref Bey adlı diziyle izleyenlerin karşısına çıkmış olan usta oyunculardan Haluk Bilginer, çok daha yeni bir projeye daha imzasını atmış oldu.


532
532 points

Exxen adlı platformda yayınlanan Eşref Bey adlı diziyle izleyenlerin karşısına çıkmış olan usta oyunculardan Haluk Bilginer, çok daha yeni bir projeye daha imzasını atmış oldu. Netflix adlı platformun iddialı yapımları arasında yer alan Sıcak Kafa adlı diziyle anlaşma gerçekleştiren Bilginer, yakın zaman içerisinde tekrardan izleyenlere merhaba demiş olacak.

Rol almış olduğu çok güçlü yapımların yanı sıra oyunculuk performansıyla da ünü sınırları aşmış bulunan Haluk Bilginer, en son Exxen adlı platformda yayınlanmakta olan Eşref Bey adlı dizide yer almış idi. Son dönemlerde projeyle alakalı tercihini dijital platformlardan tarafa kullanmakta olan usta oyuncu, tekrardan bir dijital platform projesi için onay vermiş oldu. Tims&B şirketinin yapımcılığını üstlenmiş olduğu Netflix adlı platformunda en iddialı yapımlarından Sıcak Kafa adlı diziyle anlaşma gerçekleştiren Haluk Bilgiler, yakın bir zaman içinde izleyici karşısına çıkmış olacak.

Mert Baykal’ın yönetmenliğini yapmakta olduğu Sıcak Kafa adlı dizi, çok güçlü durumdaki oyuncu kadrosundan dolayı platformun en fazla dikkat çekmeyi başaran yapımlarından bir tanesi olarak öne çıkıyor. Hazal Subaşı’nın yanı sıra Gonca Vuslateri ile birlikte Feriha Eyüboğlu, Erdem Akakçe ve Tilbe Saran’ın başrollerini paylaşmakta olduğu kitaptan uyarlanan yapıma, son olarak oyunculardan Osman Sonat katılmıştı..


Sosyal medyada paylaş

532
532 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir