Haluk Levent Kaş ilçesindeki o bölgeyi ağaçlandıracak

Ünlü ve başarılı şarkıcılardan Haluk Levent, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım içerisinde Antalya ilinde yer alan Çukurbağ Yarımadası'nda meydana gelen ve 25 dönümlük bir alanın yanmış olduğu bölgenin ağaçlandırılması amacıyla çalışacak olduklarının müjdesini vermiş durumda.


552
552 points

Ünlü ve başarılı şarkıcılardan Haluk Levent, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım içerisinde Antalya ilinde yer alan Çukurbağ Yarımadası’nda meydana gelen ve 25 dönümlük bir alanın yanmış olduğu bölgenin ağaçlandırılması amacıyla çalışacak olduklarının müjdesini vermiş durumda.

Ünlü sanatçılardan Haluk Levent, Antalya ilinde yer alan Kaş ilçe merkezine bulunan doğa cenneti Çukurbağ Yarımadası’nda meydana gelen ve 25 dönümlük bir alanın yanmış olduğu bölgenin ağaçlandırma işlemiyle ilgili çalışacaklarını ifade ederek; ”İlk işlerimizden biri de Tarım ile Orman Bakanlığı’nı ziyaret ederek, fidanlarla ilgili gün almak” ifadelerine yer verdi. Kaş ilçesinde geçmiş olduğumuz gece aydınlatma direğinin ampul bölümünün eriyip yere düşmesinden dolayı başlamış olan yangın esnasında, ortalama bir şekilde 25 dönümlük makilik ve ayrıca zeytinlik alan kül olmuş durumda. Dünya üzerindeki ender güzelliklerden bir tanesi olarak bilinen Çukurbağ Yarımadası’nda meydana gelen yangın ekiplerin yoğun bir şekilde çalışması sonrasında daha çok büyümeden kontrol altına alınarak söndürülmüş oldu.

AHBAB Derneği’nin kurucusu konumunda pek çok farklı sosyal etkinliğe imzasını atmış bulunan ünlü sanatçılardan Haluk Levent, yangının hemen sonrasında Twitter üzerinden bir paylaşımda bulundu. Haluk Levent ağaçlandırma ile alakalı çalışmaların en kısa zamanda yapılacağını açıkladı.


Sosyal medyada paylaş

552
552 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir