Haluk Levent’ten ilginç bir konser

Ünlü sanatçılardan biri olan Haluk Levent, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 100. senesinde arabalı vapur üstünden İzmir Körfezi içerisinde bir konser vermiş oldu.


528
528 points

Ünlü sanatçılardan biri olan Haluk Levent, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 100. senesinde arabalı vapur üstünden İzmir Körfezi içerisinde bir konser vermiş oldu. Konser esnasındaki bir kareyi Twitter hesabı üzerinden paylaşmış olan ünlü şarkıcı, yaşamındaki en enteresan konserini vermiş olduğunu ifade etti.

Yapmış olduğu iyiliklerden dolayı herkesin takdirini toplamış olan ünlü şarkıcılardan Haluk Levent, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 100. senesinde arabalı vapurdan İzmir Körfezi içerisinde çok özel bir konser vermiş oldu. Koronavirüs ile alakalı önlemler dahilinde gerçekleştirilmiş olan konser esnasında İzmirliler, evlerinin ışıklarını açıp kapatıp ünlü durumda bulunan sanatçıya eşlik etmiş oldu.

Koronavirüs ile alakalı önlemlerin dahilinde gerçekleştirilmiş olan konser esnasında Levent, İzmir Körfezi üzerinde bir tane feribottan bütün İzmir’e şarkı söylemiş oldu. İzmir Büyükşehir Belediyesine ait sosyal medya hesapları üzerinden de canlı yayınlanmakta olan konseri kıyı hattında yer alan İzmirlilerde balkonlarına çıkarak izledi. Levent’in söylemiş olduğu şarkılarına eşlik etmiş olan İzmirliler ışıklarını açıp kapatıp konsere katılmış oldu.

Konser esnasında bir tane hayranının balkondan çekmiş olduğu görüntüyü Twitter hesabı üzerinden paylaşmış bulunan Haluk Levent, ”Ömrümdeki en enteresan bir konserdi bu akşam. Bütün İzmir sesimizi duymuş” ifadelerine yer verdi.

Sosyal mesafe kuralları gereğince Levent, konsere orkestra ile birlikte değil sadece üç tane müzisyenle çıkmış oldu. Ses ve de ışık sistemleriyle donatılan feribot aynı zaman içerisinde Körfez üzerinde çok büyük bir görsel şölen de oluşturmuş oldu. Levent’e feribot içerisinde İzmir Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Tunç Soyer ve aynı zamanda eşi Neptün Soyer de eşlik etmiş oldu.


Sosyal medyada paylaş

528
528 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir