Hamilelikle alakalı iddialar tekrardan alevlenmiş durumda

5 Şubat tarihi içerisinde Kaan Demirağ'la beraber jet hızı ile nikah masasına oturmuş olan Aslışah Alkoçlar, balayı amacıyla Dubai'ye gitmiş durumda.


552
552 points

5 Şubat tarihi içerisinde Kaan Demirağ’la beraber jet hızı ile nikah masasına oturmuş olan Aslışah Alkoçlar, balayı amacıyla Dubai’ye gitmiş durumda. Tatilden yapmış olduğu paylaşım içerisinde şiş karnı gözükmüş olan sosyetik güzel, ‘’hamile” ile alakalı iddiaları tekrardan alevlendirmiş oldu. Alkoçlar’ın söz konusu bu paylaşımını hemen silmiş olması da dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmış değil.

Aslışah Alkoçlar, tekrardan Instagram üzerinden yapmış olduğu paylaşım ile birlikte dedikodu kazanını kaynatmış oldu. 5 Şubat tarihi içerisinde Kaan Demirağ’la dünya evine giren Alkoçlar, ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde evinden paylaşımda bulunmuş ve sehpa üzerinde ”hamilelik ve doğum” adlı kitabın yer almasıyla beraber ”Hamile” dedikodularının hedef noktasında yer almış idi. Geçmiş olduğumuz gün eşi ile balayı yapmak amacıyla Dubai’ye gitmiş olan 28 yaşında bulunan Aslışah, birkaç günün ardından da nerdeyse her hamilenin aş ermiş olduğu yeşil erik fotoğrafını paylaşmış oldu.

Alkoçlar geçmiş olduğumuz gün de Dubai’den paylaşmış olduğu fotoğraf içerisinde, şiş karnını göstermiş oldu. Hamilelik ile alakalı dedikodular alevlenince ise hemen paylaşımı silmiş oldu. Ocak ayının ilk dönemlerinde nişanlanmış olan daha sonrasında da Şubat ayı içerisinde çok sürpriz bir biçimde nikah masasına oturmuş olan Alkoçlar’ın hamile durumda bulunduğu iddiaları magazin gündemi içerisine adeta bomba gibi düşmüş idi.


Sosyal medyada paylaş

552
552 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir