Hande Ataizi e sevgilisi tatilde tartıştı

Şu dönemlerde Bodrum kenti içerisinde tatil yapmaya devam eden Hande Ataizi ile sevgilisi Dinç Aydoğdu, otelden plaja gittikleri esnada çok kısa zamanlı bir gerginlik yaşadılar.


537
537 points

Şu dönemlerde Bodrum kenti içerisinde tatil yapmaya devam eden Hande Ataizi ile sevgilisi Dinç Aydoğdu, otelden plaja gittikleri esnada çok kısa zamanlı bir gerginlik yaşadılar. Ataizi, acele ettiğinden dolayı çok fazla sinirlendiği sevgilisine kızdı ve yanından hızlı bir şekilde uzaklaştı.

Sunucu ve aynı zamanda oyunculardan Hande Ataizi, oğlu Leon’un yanı sıra sevgilisi Dinç Aydoğdu’yla beraber Bodrum kentinde çıkmış oldukları tatillerine devam etmekte. Geçmiş olduğumuz gün Türbükü’nde denize girme konusunda isteği olan ikili aniden bir tartışma yaşamaya başladı.

Habertürk platformunda yer almış olan bir habere bakılırsa: Uzun bir zamandan beri Bodrum kentinde tatil yapmaya devam eden Hande Ataizi ve Dinç Aydoğdu, tartışma yaşadıkları esnada objektiflere yakalandı. Ayak üstü fazlasıyla gergin anlar yaşamış olan çiftten Hande Ataizi, Aydoğdu’na, ”Bu kadar acele de nedir? Koştura koştura gitmektesin?” ifadelerine yer vererek sevgilisinin yanından ayrılmış oldu.

Daha sonrasında ise aralarında geçmiş olan olayı tatlıya bağlayan çift, gün boyunca deniz ile birlikte güneşin tadını çıkartmış oldu. Ataizi, denizden sonra yakın dostları ile sohbet etmekteyken, küçük Leon ise otel misafirleri ile şakalaştı.


Sosyal medyada paylaş

537
537 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir