Hande Erçel kafaları karıştırmış durumda

Sen Çal Kapımı adlı dizideki rol arkadaşlarından Kerem Bürsin'le ismi aşk dedikodularına karışmasından dolayı magazin dünyasında sıkça yer alan Hande Erçel'in genç iş adamlarından Murat Akdoğan ile ilişkisi yaşadığı ortaya çıkmış idi.


540
540 points

Sen Çal Kapımı adlı dizideki rol arkadaşlarından Kerem Bürsin’le ismi aşk dedikodularına karışmasından dolayı magazin dünyasında sıkça yer alan Hande Erçel’in genç iş adamlarından Murat Akdoğan ile ilişkisi yaşadığı ortaya çıkmış idi. Dün objektiflere takılmış olan Erçel, basın mensuplarının hem Bürsin ile hem ise Akdoğan’la alakalı sormuş olduğu aşk sorularını cevapsız bırakmış oldu. Erçel’in söz konusu bu tavrı ise akılları tekrardan karıştırmış oldu.

FOX TV kanalında yayınlanmakta olan Sen Çal Kapımı adlı dizide Kerem Bürsin’le başrolü paylaşmaya devam eden Hande Erçel, haklarında çıkmaya başlayan aşkla alakalı iddialarını yeni aşkı Murat Akdoğan’la beraber durdurmaya başlamıştı.

Fakat dün cilt bakımı yaptırmak amacıyla gitmiş olduğu bir güzellik merkezinden çıktığı esnada objektiflere yakalanan Hande Erçel’e basın mensuplarından yeni sevgilisinin yanı sıra Kerem Bürsin’le alakalı bazı sorular gelmiş oldu. Basın mensuplarının çok ısrarlı sorularını cevapsız bırakmış olan Hande Erçel, hızlı bir şekilde arabasına binip bulunmakta olduğu yerden uzaklaşmış olu. Erçel’in aşk ile alakalı sorularını cevapsız bırakmış olması kafaları karıştırmış durumdayken, kimle aşk yaşamakta olduğu hususu ad muallakta kalmış oldu.


Sosyal medyada paylaş

540
540 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir