Hande Yener’in açıklaması dikkatleri çekti

Geçmiş olduğumuz gün bir ödül törenine katılım gerçekleştiren Hande Yener, törenin hemen öncesinde Demet Akalın'la geçmiş dönemlerde yaşamış olduğu polemik üzerine konuşmalar yaptı.


539
539 points

Geçmiş olduğumuz gün bir ödül törenine katılım gerçekleştiren Hande Yener, törenin hemen öncesinde Demet Akalın’la geçmiş dönemlerde yaşamış olduğu polemik üzerine konuşmalar yaptı. O günleri aslında kötü bir şekilde anımsamamış olduğunu ifade eden Yener, bundan böyle kanla beslenmediğini ancak bazı durumlarda elbette herkesin tatlı şımarıklıkları olduğunu çok harika ve tatlı bir şekilde kavga ettiklerine değinerek o günlerini kötü anımsamadığını ifade etti.

Ünlü ve başarılı şarkıcılardan Hande Yener, geçmiş olduğumuz gün Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen özel bir ödül törenine katılım gerçekleştirdi. Gece esnasında, ‘En İyi Pop Kadın’ adlı ödül ile beraber ”Yılın En Tarz Albümü” şeklindeki ödülü almış olan Hande Yener, törenin hemen öncesinde gazetecilerle konuşma gerçekleştirdi. Tepeden tırnağa siyah renkli deri kostüm ile dikkatleri üstüne çekmiş olan ünlü popçu, tarzıyla ilgili olarak önemli durumda bulunanın şık ve değişik olmak olduğuna değindi.

Meslektaşı olan Demet Akalın ile yaşamış olduğu polemikli günleri çok fazla özlemiş olduğunu da ifade eden ünlü şarkıcı herkesi eğlendirmiş olduklarını ve tatlı tatlı kavga ettiklerini, ondan dolayı da biraz akıl dolu olduğunu düşündüğüne değindi. Ancak bundan sonra öyle bir şey olmayacağını ve komple sağlık yaşama geçtiğini ifade etti.


Sosyal medyada paylaş

539
539 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir