Hande Yener’in sapığı yeniden geldi

Ünlü şarkıcılardan biri olan Hande Yener'in kendisine taciz içeriğine sahip mesajlar attığından dolayı 2016 senesinde davalık hale geldiği hayranı, bu defa ise şarkıcının evine girmeye çalışmış oldu.


531
531 points

Ünlü şarkıcılardan biri olan Hande Yener’in kendisine taciz içeriğine sahip mesajlar attığından dolayı 2016 senesinde davalık hale geldiği hayranı, bu defa ise şarkıcının evine girmeye çalışmış oldu. Saplantılı durumda bulunan hayran, kişilerin huzurunu bozma şeklindeki suç sebebiyle yargılanmaya başlanacak.

Ünlü şarkıcılardan biri olan Hande Yener, evine zor kullanarak girmeye çalışmakta olan ve kendisine ”Karım ile birlikte ebediyen benim olacaksın” ifadeleriyle mesajlar atmış olan Recep G. isimli kişiden 2016 senesinde de şikayetçi olmuştu. Ünlü durumda bulunan popçu, taciz içeriğine sahip mesajlar attığından dolayı yargılanıp beraat etmiş olan takıntılı hayranıyla tekrardan davalık olmuş durumda.

Sabah içerisinde yer almış olan söz konusu bu habere bakılırsa: Savcılık, Recep G. ile ilgili olarak, Yener’in ikametine kadar gelerek içeri izinsiz bir şekilde girmiş olduğu ve şarkıcının tedirgin hale gelmesine sebep olduğu gerekçe gösterilerek dava açtı. Takıntılı durumda bulunan hayran, bu defa ise ”Kişilerin Huzur ile Sükununu Bozma’nın yanı sıra Konut Dokunulmazlığını İhlal Etme” şeklindeki suç sebebiyle yargılanmaya başlanacak.

Hande Yener, evine girmeye uğraşan saplantılı durumda bulunan hayranından ikinci defa şikayetçi olmuş durumda


Sosyal medyada paylaş

531
531 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir