Hanife’den hamilelik konusunda ilginç çıkış

Katılmış olduğu evlilik programları sayesinde adını duyurmuş olan fenomen gelin daylarından Hanife Gürdal, ardımızda bırakmış olduğumuz sene Aralık ayı içerisinde fotoğrafçılardan Kemal Ayvaz ile dünya evine girdi.


541
541 points

Katılmış olduğu evlilik programları sayesinde adını duyurmuş olan fenomen gelin daylarından Hanife Gürdal, ardımızda bırakmış olduğumuz sene Aralık ayı içerisinde fotoğrafçılardan Kemal Ayvaz ile dünya evine girdi. Gürdal’ın Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar da akıllara hamilelik konusundaki iddiaları getirmiş oldu. Kısa zaman içinde gündem olmayı başaran Hanife, konuyla alakalı olarak ilk defa konuşmuş oldu.

Evlilik ile alakalı programların bitmesi ile birlikte eski yaşantısına geri dönmüş olan ve şu zamanlarda evlilik yaşamıyla hiç bir şekilde gündemden düşmemekte bulunan Hanife, ardımızda bırakmış olduğumuz hafta Instagram üzerinden ”Teyzemi olacağım” şeklinde soru soran arkadaşına sus şeklindeki emojiyi kullanarak karşılık vermişti. Gürdal’ın arkadaşı tarafınan ”Gel zaman artık gel. Dokuz ay geçtikten sonra yanındayım” ifadelerini kullanarak yazması da hamilelik iddialarını güçlendirmiş oldu.

Sosyal medya hesaplarını çok aktif kullanmaya devam eden ve YouTube kanalı açıp videolar paylaşmaya başlamış bulunan Hanife Gürdal, son paylaşmış olduğu videosu içerisinde takipçileri tarafından sorulan hamilelik sorularına da yanıt vermiş oldu. ”Hamile değilim” ifadelerine yer veren Hanife; ”eğer ki hamileysem de benim haberim yok. Haberim olsa bile sizin haberinizin bulunmasını hiç bir şekilde istemem. Ancak varken de hiç bir şekilde yok demezdim galiba” ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

541
541 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir